Firma Ugotujsam Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w połowie 2016 roku. Jesteśmy firmą z Wielkopolski a dokładnie z Poznania.

Wszystko zaczęło się od sklepu internetowego z ekologiczną żywnością Proste Jedzenie. Mając w ofercie zdrowe produkty, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę o dostarczanie klientom składników umożliwiających samodzielne przygotowanie gotowych dań.

Do naszego projektu zaprosiliśmy kucharza z olbrzymim doświadczeniem, aby przygotował dla nas ciekawe ale szybkie przepisy, w oparciu o produkty, którymi dysponowaliśmy w sklepie. Każdy przepis przetestowaliśmy na “zwykłym użytkowniku”, po czym napisaliśmy wszystkie od nowa, tak by były zrozumiałe i proste dla każdego. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę!

Dziś dostarczamy kompletne zestawy, składające się z lokalnych produktów w odmierzonych porcjach razem z precyzyjnym przepisem, gwarantującym kulinarny sukces. Naszymi klientami najczęściej są osoby, chcące się zdrowo odżywiać ale nie koniecznie tracić czas i energię na zakupy, czy wymyślanie „co tu zrobić na obiad?” Zamiast jeździć od sklepu do sklepu, szukając dobrych produktów, znajdują u nas wszystko w jednym miejscu, nie wychodząc z domu.

Nasze doświadczenie w wyszukiwaniu najlepszych produktów i dobrą znajomość lokalnego rynku rolników, wynieśliśmy z czasów Prostego Jedzenia. To doświadczenie wkładamy teraz do każdej paczki, która opuszcza nasz magazyn.

I tak, od zwykłego sklepu, przeobraziliśmy się w firmę, która zmienia styl życia! Teraz dbanie o zdrowie, swoje i swojej rodziny, jest łatwiejsze a przy tym tańsze niż kiedykolwiek. Wierzymy, że dzięki nam, coraz więcej osób będzie gotowało w domu, a pyszny obiad stanie się codziennością.