Oliwa z oliwek 5l

139,00 zł
Brutto *

Oliwa z oliwek typu Arbequina.

Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa. Twoje dane są chronione bezpiecznym połączeniem SSL. Polityka bezpieczeństwa. Twoje dane są chronione bezpiecznym połączeniem SSL.
  • Szybkie i bezpieczne dostawy naszych produktów. Składniki przewożone są w specjalnie przygotowanych opakowaniach, co zapewnia transport w odpowiednich temperaturach. Szybkie i bezpieczne dostawy naszych produktów. Składniki przewożone są w specjalnie przygotowanych opakowaniach, co zapewnia transport w odpowiednich temperaturach.
  • Anulowanie zamówień. Każdy klient ma prawo anulować swoje zamówienie na 2 dni przed planowaną dostawą. Anulowanie zamówień. Każdy klient ma prawo anulować swoje zamówienie na 2 dni przed planowaną dostawą.

Arbequina to gatunek oliwek rosnących w północno-zachodniej Catalonii w Hiszpanii. W zasadzie są takie same jak inne oliwki ale mają jedną cechę, która je wyróżnia. Oliwa z nich wytłoczona ma wspaniały aromat i delikatny smak. Pewnie zabrzmi to nieskromnie ale uważam, że... jest najlepszą oliwą na świecie! W dodatku nie kosztuje więcej niż inne. Poza wyjątkowym gatunkiem oliwek, warto wspomnieć, że jest to produkt czysty. Owoce pochodzą z małych plantacji skąd zaraz po zbiorze (tego samego dnia) są zabierane do Aceite Del Cinca. To rodzinna tłocznia, gdzie natychmiast wyciskany jest olej metodą "na zimno"

Oliwa z oliwek 5l

Cechy

Rodzaj kuchni
Śródziemnomorska

7 inne produkty w tej samej kategorii